מידע ועזרה

כאן תוכלו למצוא מגוון של שאלות ותשובות שיסייעו לכם בהתמצאות באתר.
שימו לב, במידה ולא קיבלתם מענה על שאלתכם, ניתן בכל עת לשלוח הודעה אימייל לענת, מנהלת האתר, בכתובת: [email protected].

פלטפורמת “המבצר” הינה פלטפורמה ייעודית לחברי קהילת העטלף. עמותת העטלף מזמינה את חברי קהילתה, בוגרי יחידת שייטת 13, משפחות שכולות ומשפחות הבוגרים, עובדי העמותה ומקורבים נוספים להתחבר לקהילה שלנו באמצעות פלטפורמת “המבצר” הלא היא פלטפורמת נטוורקינג (Networking) ייחודית לחברי הקהילה. 

מטרתו של “המבצר” היא ליצור קשרים ולפתוח הזדמנויות לחברי הקהילה, בפן התעסוקתי והחברתי. כאן תוכלו למצוא תמיכה חברתית, להגיע לחברי מחזור הגיוס הרלוונטי לכם ולאפשר הזדמנויות מבפנים לחברי הקהילה. אנו מאמינים בחיבורים, ובהתבסס על המכנה המשותף של החברים ב”מבצר” אנו בטוחים שהפלטפורמה תסייע במציאת ויצירת קשרים חדשים שיתרמו לחבריה. 

בנוסף, כאן תוכלו למצוא הטבות ייחודיות לחברי הקהילה, אפשרויות תרומה והצטרפות לתוכניות העמותה ופרסום על אירועים ומפגשים שהעמותה תקיים. 

אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון השירותים שמציע “המבצר” ולהפיץ את הפלטפורמה למקורבים בוגרי השייטת

בהחלט. האתר משתמש בטכנולוגיות אבטחה מהגבוהות בשוק. כך שגם אם בחרתם לבקש לזכור ולשמור את הפרטים אין חשש שהם יופצו. בנוסף, אחת לתקופה תצטרכו לאמת את זהותכם והכניסה לאתר, תמיד, תהיה מותנת באימות כפול באמצעות קוד חד פעמי שישלח אליכם לכתובת המייל המעודכנת למשתמש. 

הכניסה לאתר דורשת איnות כפול כדי לוודא ולהקפיד על כך שהמשתמשים בפלטפורמת “המבצר” הינם חברי הקהילה בלבד. הפלטפורמה נוצרה למען חברי הקהילה והיא ייחודית להם ולכן ברצוננו להקפיד שרק חברי הקהילה עצמם יוכלו לגלוש כאן ובבטחה. 

באפשרותכם לחפש חברים בעמוד “חברי קהילה”. את החיפוש ניתן לבצע באמצעות קרבה (מיקום), סינון וסינון מתקדם הכוללים שם/שם משפחה/מחזור גיוס ועוד.

שימו לב, החיפוש יתאפשר רק לחברים שהגדירו שיוכלו למצוא אותם. ישנה גם האפשרות להגדיר את החברות בקהילה ובפלטפורמת “המבצר” ללא אפשרות חיפוש אחר שמך. 

לאחר ההרשמה ואישור המשתמש תקבל מייל עם הודעה על יצירת המשתמש. במייל הזה יהיה לינק לעריכת שם משתמש וסיסמה, דרכו תוכל בכל עת לשנות ולערוך את פרטים אלו. 

לכל שינוי נוסף בפרטים, ניתן להיכנס לאיזור האישי (אייקון של איש בצד שמאל עליון) ולבצע עדכון ידני, כולל הסיסמא. כמו כן, כאן תוכל גם להעלות תמונה לפרופיל האישי שלך. לכל שאלה נוספת בעדכון הפרטים, ניתןלשלוח מייל למנהלת האתר בכתובת: [email protected]

על מנת להוסיף תמונה לפרופיל האישי שלך, יש להיכנס לאיזור האישי (אייקון של איש בצד שמאל עליון) ולהוסיף תמונה. נא לא לשכוח לבצע שמירה בסוף העלאת התמונה. 

שימו לב, אנו מאפשרים כבר מתהליך ההרשמה לבחור האם ניתן יהיה להציג את פרטי החשבון לכולם, בתצוגת חברי הקהילה, או לא. 

המשמעות היא שייתכן ופרטיכם מוצגים גם לחברי קהילה שאינם גלויים לכל. הפרטים המוצגים הינם פרטים “יבשים” בלבד המאפשרים קשרי נטוורקינג בין חברי הקהילה וביניהם: שם מלא, טלפון, כתובת מייל, קשר לעמותה ומחזור גיוס לצבא. 

במידה ואינכם רוצים להיות מוצגים, או לחילופין, אתם מעוניינים להיות מוצגים לכלל חברי הקהילה, אנא כנסו לאיזור האישי (אייקון של איש בצד שמאל עליון) ועדכנו את הגדרות ההצגה. 

את כל ההטבות הזמינות לחברי הקהילה תוכלו לראות כאן.

בכדי לצפות בפרטי ההטבה יש ללחוץ על ההטבה הרלוונטית, בצפייה בעמוד ההטבה הספציפי תוכלו לראות  את פרטי הקשר של בית העסק.  

על מנת לממש הטבה, עליכם להזדהות מול בית העסק כחברי עמותת העטלף, ואף חלק מבתי העסקים מציעים קוד קופון למימוש ההטבה. 

בנוסף, באפשרותכם בעמוד זה לחפש הטבות ספציפיות. שימו לב להקפיד על כתיבת שם ההטבה שתחפשו ללא שגיאות. 

ההצטרפות לפלטפורמת “המבצר” מיועדת לחברי קהילת עמותת העטלף בלבד. במידה וישנם אנשים בוגרי שייטת 13, או חברים הקשורים בהם שאינם רשומים כחברי קהילה, הם מוזמנים להירשם לפלטפורמה בדף ההרשמה. פרטי המבקש יועברו לאישור העמותה. במידה ולא נרשם בפלטפורמות העמותה השונות מעולם, פרטי ההרשמה יגיעו אלינו ואנו נאשר ככל וישנו קשר לעמותה.  לאחר האישור, ניתן יהיה להירשם לפלטפורמת ה”מבצר”.

ככלל, אנו מזמינים אתכם להפיץ את קישור ההרשמה לפלטפורמה בין חברי העמותה ובוגרי קהילת השייטת. מטרתנו בפלטפורמה זו היא ליצור רשת נטוורקינג ייעודית ולפתח את קהילת העטלף גם בשירות האזרחי. 

בכדי לצאת מהחשבון עליך ללחוץ על אייקון הדלת שמופיע בצד שמאל בחלק העליון של המסך ולבצע התנתקות. 

במידה ובחרתם שאינכם רוצים עוד חשבון פעיל בפלטפורמת המבצר (שימו לב, במקרה כזה ההמלצה שלנו היא להשאיר את החשבון פעיל ולבקש מאיתנו להסיר את תצוגתכם ממסך חברי הקהילה הכולל, כך שחברי הקהילה לא יוכלו לחפש ולהגיע אליכם, אך עדין תיהנו מעדכוני והטבות הקהילה) עליכם לשלוח מייל בבקשת התנתקות למנהלת האתר: [email protected]

הצטרפו לעשייה שלנו!

חברי קהילה יקרים,

מאז אוקטובר האחרון, כולנו חווים תקופה לא פשוטה. כוחות הסדיר והמילואים שלנו משתתפים בלחימה, ועמותת העטלף ממשיכה לספק תמיכה מתמשכת ללוחמים, למשפחות השכולות ולפצועים.

בזכות תרומתכם הצלחנו לספק סיוע רב, אך אנחנו זקוקים לעזרתכם כדי להמשיך ולתמוך. תרומת החבר השנתית שלכם תשפיע בצורה משמעותית על היכולת שלנו להרחיב את הפעילויות ולתמוך בחברינו ובמשפחותיהם.

אנא הצטרפו אלינו והעניקו את תרומתכם השנתית עוד היום.

תודה על תמיכתכם המתמשכת!

עמותת עטלף

דילוג לתוכן